Rubicon

Historia prekursorskiej idei

Początki marki Rubicon sięgają 1998 roku, gdy zespół projektowy, pracujący przy tworzeniu luksusowych, szwajcarskich zegarków, podjął przełomową decyzję. Powołał do życia nowatorską kolekcję, dedykując ją Klientom, którzy od zegarka oczekują nie tylko oryginalnego designu i funkcjonalności, ale pragną, w relatywnie niskiej cenie, otrzymać produkt luksusowy i wyrafinowany.

Rubicon w Polsce

Na polskim rynku, Rubicon wyznacza nowe trendy w projektowaniu zegarków, łącząc dopracowane w każdym detalu wzornictwo z najwyższej klasy mechanizmami, stosowanymi dotąd m.in. w ekskluzywnych zegarkach. Kolekcja obejmuje szeroki wachlarz zegarków damskich i męskich, na bransoletach lub skórzanych paskach, ze szkiełkami dopasowanymi do potrzeb użytkownika. Stylistyka bazuje zarówno na wzorach klasycznych i eleganckich, jak również mocno futurystycznych i odważnych. Pragniemy, aby każdy Klient znalazł w naszej kolekcji model, odpowiadający jego osobowości i stylowi życia.

Sekret długowieczności

Siła marki Rubicon opiera się na tradycji, którą od lat wzbogacamy najnowocześniejszymi technologiami. Koperty i bransolety wytwarzamy ze stali szlachetnej lub stopów miedzi. Wszystkie powłoki posiadają podwyższoną odporność na ścieranie i są wykonywane w rewolucyjnej technologii IPS/IPG. W zegarkach stosujemy najwyższej jakości mechanizmy: Ronda, Isa, Citizen i Seiko - od prostych mechanizmów wskazówkowych, do zaawansowanych mechanizmów wielofunkcyjnych.

Dla Partnerów

Bezustannie rozwijamy sieć naszych Partnerów, poszukując Autoryzowanych Dystrybutorów marki Rubicon. Nawiążemy współpracę z firmami z całego kraju, które posiadają doświadczenie handlowe w branży zegarmistrzowskiej i jubilerskiej oraz realizują wysokie standardy obsługi Klienta. Przedstawicielem (exclusive agent) marki RUBICON w Polsce jest firma MR z siedzibą w Katowicach, przy AL. W. Korfantego 125a.